
24-08-2026 |
๐ Supportgroep Haackey gaat van start!
Beste leden, ouders en/of verzorgers,
Na de zomer starten we officieel met de Supportgroep Haackey. Een initiatief van Peter Verzijde en Susan Brouwer, beide ondernemers in Haaksbergen én betrokken ouders van kinderen bij Haackey.
Met dit initiatief willen we samen de club een extra boost geven. Meer verbinding, meer energie, meer betrokkenheid en samen bouwen aan een sterke toekomst voor Haackey.
De Supportgroep is bedoeld voor ondernemers en betrokken mensen die actief willen bijdragen aan de club. Niet alleen financieel, maar juist ook met ideeën, netwerk, enthousiasme en concrete acties.
Benieuwd naar het idee en de plannen?
Bekijk alle informatie op: www.supportgroephaackey.nl
Daarnaast organiseren we een grote Kick-off informatieavond voor leden en geïnteresseerden op:
๐ Dinsdag 22 september ๐ 20.00 – 21.00 uur
Ons doel is om in september te starten met een enthousiaste groep van 10 ondernemers en betrokken mensen.
๐ Aanmelden kan na de informatieavond, maar mag nu ook al via de website.
Heb je vragen? Neem gerust contact op met Peter of Susan. De contactgegevens vind je op onze website www.supportgroephaackey.nl.
Samen maken we het verschil voor Haackey ๐

