Foto_Site_2.jpg foto_site_a.jpg foto_site_b.jpg foto_site_c.jpg

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Nakken
Trainer Thomas Abbink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Avanti D2 (O) Flevoland D2 (O) 12:45
Bully D4 Zwolle D7 10:45
Ede D3 Zwolle D9 14:45
Haackey D3 PW D2 (O) 12:45
PW D3 Ares D4 12:45
Zwolle D8 Almelo D2 (O) 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ares D4 9 27 9 0 0
2 PW D3 9 23 7 2 0
3 Zwolle D9 9 19 6 1 2
4 PW D2 9 15 5 0 4
5 Avanti D2 9 14 4 2 3
6 Flevoland D2 9 13 4 1 4
7 Almelo D2 9 11 3 2 4
8 Zwolle D7 9 11 3 2 4
9 Haackey D3 9 8 2 2 5
10 Zwolle D8 9 7 2 1 6
11 Bully D4 9 4 1 1 7
12 Ede D3 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 12:45 thuis - KG Rechts Zand
1 dec HC Zwolle D9 14:15 uit
8 mrt MHC EDE D3 n.n.b uit
15 mrt HC Zwolle D7 n.n.b thuis
22 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3 n.n.b thuis
29 mrt HC Zwolle D8 n.n.b uit
5 apr WMHC Avanti D2 n.n.b thuis
19 apr O.H.C. Bully D4 14:45 uit
10 mei Flevoland D2 n.n.b thuis
17 mei MHC Almelo D2 n.n.b uit
24 mei HC Ares D4 n.n.b thuis
7 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 n.n.b uit
14 jun HC Zwolle D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2
Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1
Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0
Avanti D2 (O) Ares D4 0-6
Haackey D3 Ede D3 3-1
PW D3 Zwolle D9 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwolle D7 Haackey D3 3-2
Ares D4 Bully D4 8-1
PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1
Zwolle D9 Zwolle D8 6-3
Ede D3 PW D3 1-3
Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0
PW D3 Haackey D3 4-3
Zwolle D8 Ede D3 1-2
Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4
Bully D4 PW D2 (O) 1-4
Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zwolle D7 PW D3 2-2
Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1
PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0
Zwolle D9 Bully D4 5-3
Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2
Haackey D3 Zwolle D8 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0
Zwolle D8 PW D3 1-5
Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3
Bully D4 Ede D3 1-0
Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0
Ares D4 Zwolle D7 7-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
PW D3 Avanti D2 (O) 2-2
Haackey D3 Bully D4 3-1
PW D2 (O) Ares D4 0-5
Zwolle D7 Zwolle D8 4-1
Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0
Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Almelo D2 (O) Ede D3 4-2
Flevoland D2 (O) Haackey D3 4-1
Ares D4 Zwolle D9 4-1
PW D2 (O) Zwolle D7 4-1
Bully D4 PW D3 0-8
Avanti D2 (O) Zwolle D8 6-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D9 PW D2 (O) 1-0
Ede D3 Ares D4 0-4
PW D3 Flevoland D2 (O) 3-2
Zwolle D8 Bully D4 3-2
Zwolle D7 Avanti D2 (O) 1-0
Haackey D3 Almelo D2 (O) 2-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
PW D2 (O) Ede D3 1-0
Ares D4 Haackey D3 4-0
Flevoland D2 (O) Zwolle D8 2-2
Almelo D2 (O) PW D3 1-6
Zwolle D9 Zwolle D7 1-1
Bully D4 Avanti D2 (O) 1-3